Garanti Bonus Kredi Kartı

Akdi Faiz:%2,25, Gecikme Faizi:%2,75

 

BONUS KREDİ KARTI İLE HARCAMALARINIZA %50 DAHA FAZLA BONUS

 

Bonus Platinum’un “Ekstra Bonus” özelliği ile aylık harcama tutarınız 2.000 TL’yi geçtiğinde %25, 4.000 TL’yi geçtikten sonra ise %50 daha fazla bonus kazanabilirsiniz.

Garanti bankası da ülkemiz de hizmet vermekte olan özel sermayeli bir bankadır. Finans sektörü içinde önemli bir konuma sahiptir. Garanti Bankası’nın amiral gemisi olan Bonus kredi kartı platinum ayrıcalığı ile kart sahiplerine bir çok fayda sağlıyor.  Bedavası en bol kredi kartı sloganı ile kullanıcılarına bol puan kazandıran kredi kartı iddiasını koyan Bonus kredi kartının detaylarını inceleyelim.

Garanti Bonus Kredi Kartı Faydaları ve Avantajları

 

 • Alışverişlerinizden %50 daha fazla bonus kazanırken, restoran ve otel harcamalarınızda size özel indirimlerden yararlanır, Bonus Platinum’un size sunduğu birçok farklı ayrıcalıktan faydalanırsınız.
 • Bonus Platinum ile binlerce Bonus Program Ortağı’ndaki alışverişlerinizde taksit yapabilir, yaptığınız alışverişlerden bonus kazanır ve kazandığınız bonusla dilediğiniz an bedava alışveriş yapabilirsiniz.
 • Bonus Platinum’un “Ekstra Bonus” özelliği ile aylık harcama tutarınız 2.000 TL’yi geçtiğinde %25, 4.000 TL’yi geçtikten sonra ise %50 daha fazla bonus kazanmaya başlarsınız!*
 • Türkiye ve yurt dışında MasterCard / Visa amblemi bulunan milyonlarca işyerinde yapacağınız harcamalardan bonus kazanırsınız.
 • Bonus Platinum Trink’in öde ve geç özelliği sayesinde 50 TL ve altındaki işlemlerinizi temassız pos terminali olan tüm noktalarda şifreye ve imzaya gerek kalmadan, kartınızı okuyucuya yaklaştırarak İşleminiz 1 saniyeden daha kısa bir süre içerisinde gerçekleştirebilirsiniz.
 • Nakit ihtiyacınız var ise, Bonus kredi kartının sunduğu nakit çekim avantajlarından faydalanabilirsiniz.
 • Ücretsiz Taksitli Nakit Avans ile sabit taksit tutarları ile nakit avans çekimlerinizi taksitlendirebilirsiniz.
 • Peşin olan harcamalarınızı taksitlendirme özelliği sayesinde alışverişinizden sonra taksitlendirebilirsiniz.
 • Ekstre atlatma özelliği sayesinde, ödemelerinizi faizini ödemek şartı ile öteleyebilirsiniz.

Garanti Bonus Krediti Kartı Diğer Avantajları

 • Bonus Platinum kredi kartı sayesinde, anlaşmalı otellerde ve restoranlarda %10 indirim ayrıcalığına saip olabilirsiniz.
 • Atatürk Hava Limanı iç ve dış hatlarda indirimli otopark ve vale hizmetinden yararlanabilirsiniz.
 • Aracınız arızalandığı taktirde çekici hizmeti, evinize giremezseniz çilingir hizmeti gibi hizmetlerden yararlanabilirsiniz.

Garanti Bonus Kredi Kartıl Başvurusu Nasıl Yapılır?

Garanti Bankasının Bonus Kredi Kartından alışverişlerinizi değerlendirmek isterseniz bu kart için başvuruda bulunmanız gerekir. Bu başvuruyu internet ortamında yapabilirsiniz. Garanti Bankasının resmi internet sayfasından yapılan Bonus Kredi Kartı başvurusu ile bankaya talepte bulunabilirsiniz.

Bunun dışında Garanti Bankasının şubelerinden birisine giderek de kişisel olarak birebir başvuru başlatabilirsiniz. Başvuru esnasında yanınızda son aya ait maaş bordronuz ve kimliğinizin olması başvurunuzun hızlı bir şekilde alınabilmesi aısından size zaman kazandıracaktır.

Diğer bir seçenek ise telefon bankacılığıdır. Telefon bankacılığı yolu ile kart başvurusu Garanti Bankası müşteri hizmetleri numarasını arayarak gerçekleştirilir ve müşteri temsilcisine talep iletilerek başvuru tamamlanabilir.

Garanti Bankasında kart talebi başlatabilmek için TC kimlik numaranız ve telefon numaranız gerekmektedir. Bunun sonrasında banka sizden TC kimlik fotokopinizi de daha sonradan talep edebilir.

Bankalara kredi kartı başvurusu yaptığınız zaman kredi notunuza bakılır. Başvurunuz öncesinde bankalardan kullandığınız kredi ve kredi kartlarınıza ait ödeme alışkanlıklarınız düzgün ve maaş katsayı limitiniz yeterli ise başvurunuz olumlu sonuçlanacaktır. Ödeme performasınızda sorun var ve gemiş dönem gecikmeleriniz mevcut ise büyük ihtimalle başvurunuz olumsuz sonulanabili.

Yorum Yap

Write A Comment

Loading Facebook Comments ...